Noční kolageny REWOSKIN

Kolageny s vysokým množstvím účinných látek

S nočními kolageny REWOSKIN máme my a naši pacienti vynikající zkušenosti, jde o kolageny s vysokým množstvím účinných látek, s převratnou kombinací několika typů kolagenu a pečlivě vybraným složením účinných látek, a necháváme na organismu, co a jak z účinných látek absorbuje.

Jde o noční kolagen s potvrzenou podporou spánku. Pouze při kvalitním spánku a v tzv. „hladině alfa“ může organismus násobně vstřebávat tolik potřebné látky. Přes den je to v podstatě nemožné kvůli nadměrnému množství stresu. Metabolismus potřebuje čas a prostor, aby mohl dát ve Vašem těle vše do pořádku, regenerační schopnost je spojena s hlubokým spánkem.

Produkty lze zakoupit pouze v síti specializovaných lékařských pracovišť, nebo alternativně s kódem odborného lékaře na shop.rewoskin.cz.

 

Pro slevu 20% použijte kód 4ITX2!

Produkty

KLOUBNÍ kolagen REWOSKIN

Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří strukturu vazů, šlach, chrupavek, kostí a zubů. Zajišťuje jejich pevnost, odolnost a správnou funkci. Je důležitý pro regeneraci silně namáhaných kloubů a šlach fyzicky aktivních lidí a sportovců.

Zlepšuje celkový stav kostí, chrupavek a zubů. Pomáhá také s rychlejším hojením i při růstu kostí po zlomeninách a může ulevit od bolestí spojených s artritidou.

KOŽNÍ kolagen REWOSKIN

Kolagen je někdy nazýván elixírem mládí. Máme-li jej v organismu dostatek, pomáhá nám udržovat kůži pružnou, vypnutou a správně hydratovanou. Na první pohled omlazuje a vděčíme mu za lesklé, pevné a zdravé vlasy i nehty.

Zabraňuje vypadávání vlasů, a dokonce významně potlačuje tvorbu celulitidy a strií.

PLICNÍ kolagen REWOSKIN

Podílí se na správném fungování všech důležitých životních systémů a orgánů. Udržuje elasticitu, a tím i odolnost vůči nemocem a degenerativnímu stárnutí srdce, plic, oběhového systému a vniřních orgánů. Tím pomáhá předcházet nástupu onemocnění spojených s oslabením a stárnutím orgánů, případně je oddaluje. Eliminuje tzv. „únavu životně důležitých orgánů”.

Nejčastější dotazy

Mám problémy s kolenem po úraze na lyžích. Kromě bolesti při pohybu, mám stále otok a při sportu mi koleno jakoby vyskakuje.

Při úraze kolena pravděpodobně došlo k poranění menisku a předního zkříženého vazu, který vám způsobuje pocity nestability při změně směru pohybu. V tomto případě se provádí náhrada zkříženého vazu artroskopicky. Podrobné informace najdete na podstránce operace kolena.

Mám bolestivé koleno do „O“. Je mi 40 roků a hraji rekreačně fotbal a tenis. Vybočení kolena se mi stále zhoršuje, i přestože každý den poctivě cvičím. Je to jen kosmetická vada nebo mi to může nějak poškodit kloub do budoucna?

Koleno do „O“, odborně varózní osová odchylka, patří mezi nejčastější deformity kolena. Záleží na stupni vyosení. Při vyosení kolena do varozity dochází k neustálému přetěžování vnitřní strany kloubu - chrupavky, což může skončit za relativně krátkou dobu těžkou artrózou kolena. V těchto případech je vhodná operace - osteotomie, při které srovnáme koleno a tím zabráníme jeho dalšímu poškozování a máte tak naději, že se vyvarujete v budoucnu i náhradě kloubu. Tento výkon provádím na ortopedické klinice ve Fakultní nemocnici Olomouc. Je potřeba se objednat ke mně do specializované poradny a provedeme rentgen a zvolíme pro vás co nejlepší postup. Podrobné informace jak se objednat najdete na mém webu v sekci kontakty.

Mám pokročilý stupeň artrózy kyčle. Je mi 35 roků a v dětství jsem se léčil s vrozenou vadou kyčle? Lékař mě objednal na náhradu kloubu. Je vhodná operace v mém věku?

Pravděpodobně se jedná o poškození kloubu vzniklé na podkladě tzv. vývojové dysplazie kyčle. Je to jedna z častých příčin vzniku artrózy u mladších lidí. Pokud se jedná o náhradu kloubu, určitě se snažíme této operace u mladých pacientů vyvarovat. Avšak pokud jsou bolesti, tak výrazné, že vás omezují v běžném denním životě, máte klidové i noční bolesti, pak je náhrada kyčle jedinou možností. Vzhledem k tomu, že náhrada kyčle má životnost kolem 15-17 roků, je pravděpodobné, že se v budoucnu bude muset minimálně ještě jednou vyměnit.

Mám více než půl roku bolesti na zevní straně lokte a nic nezabírá. Hraji aktivně tenis a badminton. Jaké jsou možnosti?

Jedná se s největší pravděpodobností o diagnózu tenisové lokte, odborně radiální epikondylitidu. Je to problém přetížení úponu svalů, nejen u sportovců – tenistů, ale také u manuálně pracujících lidí. Konzervativní terapie, která zahrnuje obstřik, kolagen, aplikaci plazmy, rázovou vlny nebo léčebný ultrazvuk, je v 95% úspěšná. Operace se provádí až po vyčerpání všech možností konzervativní terapie.

Může pomoci artroskopie, když mám již vyšší stupeň artrózy kolena?

Ano. Ve většině případů, přibližně u 75-80 % pacientů, dojde v pooperačním období k přechodnému zlepšení stavu. Délka trvání se liší od artroskopického nálezu poškozené chrupavky a provedeného výkonu mezi jedním rokem až deseti lety. Avšak s vyšším stupněm artrózy se snižuje úspěšnost zákroku. U artrózy III. a IV. stupně se již artroskopie nedoporučuje, v těchto případech se volí již definitivní výkon náhradou kloubu.

Jsem aktivní sportovec, hraji hokej a zřejmě vlivem přetížení trpím obrovskými bolestmi kolena, které mi skoro nedovolují spát. Jak dlouho musí člověk na případnou operaci čekat?

Doporučuji ortopedické vyšetření. Je potřeba nejprve provést detailní diagnostiku, klinické vyšetření včetně magnetické rezonance a na základě výsledků zvolit správný postup a zvolit typ operačního výkonu.

Kontakty

Ortopedická klinika

Fakultní nemocnice a LF UP Olomouc

Kontakt: +420 585 853 533 

Ordinační den: každé pondělí 8:00-15:00

Neo Sport Clinic s.r.o.

Čajkovského 1348/18A, Horní lán, Olomouc 

Kontakt: +420 702 634 411

Mail: recepce@neosportclinic.cz

Konzultační doba: čtvrtek 1x za 14 dní od 16:00-18:30

Ortopedické a rehabilitační centrum SHAPE

Ibsenova 496/19, 779 00 Olomouc

Kontakt: +420 585 436 300

Konzultační doba: každá středa od 16:00-18:00