Unikátní kloubní kolageny REWOSKIN

úleva od bolesti, prevence poranění vazů, výživa kloubní chrupavky, léčba a prevence vzniku artrózy

Kolageny s vysokým množstvím účinných látek

S nočními kolageny REWOSKIN máme my a naši pacienti vynikající zkušenosti, jde o kolageny s vysokým množstvím účinných látek, s převratnou kombinací několika typů kolagenu a pečlivě vybraným složením účinných látek, a necháváme na organismu, co a jak z účinných látek absorbuje.

Jde o noční kolagen s potvrzenou podporou spánku. Pouze při kvalitním spánku a v tzv. „hladině alfa“ může organismus násobně vstřebávat tolik potřebné látky. Přes den je to v podstatě nemožné kvůli nadměrnému množství stresu. Metabolismus potřebuje čas a prostor, aby mohl dát ve Vašem těle vše do pořádku, regenerační schopnost je spojena s hlubokým spánkem.

Produkty lze zakoupit pouze v síti specializovaných lékařských pracovišť, nebo alternativně s kódem odborného lékaře na shop.rewoskin.cz.

 

Pro slevu 20% použijte kód 4ITX2!

Produkty

KLOUBNÍ kolagen REWOSKIN

Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří strukturu vazů, šlach, chrupavek, kostí a zubů. Zajišťuje jejich pevnost, odolnost a správnou funkci. Je důležitý pro regeneraci silně namáhaných kloubů a šlach fyzicky aktivních lidí a sportovců.

Zlepšuje celkový stav kostí, chrupavek a zubů. Pomáhá také s rychlejším hojením i při růstu kostí po zlomeninách a může ulevit od bolestí spojených s artritidou.

KOŽNÍ kolagen REWOSKIN

Kolagen je někdy nazýván elixírem mládí. Máme-li jej v organismu dostatek, pomáhá nám udržovat kůži pružnou, vypnutou a správně hydratovanou. Na první pohled omlazuje a vděčíme mu za lesklé, pevné a zdravé vlasy i nehty.

Zabraňuje vypadávání vlasů, a dokonce významně potlačuje tvorbu celulitidy a strií.

PLICNÍ kolagen REWOSKIN

Podílí se na správném fungování všech důležitých životních systémů a orgánů. Udržuje elasticitu, a tím i odolnost vůči nemocem a degenerativnímu stárnutí srdce, plic, oběhového systému a vniřních orgánů. Tím pomáhá předcházet nástupu onemocnění spojených s oslabením a stárnutím orgánů, případně je oddaluje. Eliminuje tzv. „únavu životně důležitých orgánů”.