Pro všechny pacienty, kteří trpí nerekonstruovatelným poraněním manžety rotátoru máme dobrou zprávu. V České republice jsme byli první, kteří využili moderní, adekvátní operaci. Do té doby totiž neexistovala vhodná metoda, která by poranění řešila. Nyní je tomu naštěstí jinak. Nová metoda je vhodná pro pacienty mladšího a středního věku, obzvlášť pokud jste fyzicky aktivní. Tato operace je jedinečná, protože je to pár let, co byla vyvinuta a adoptována západními zeměmi, kde má výborné výsledky.

V Olomouci máme s metodou praxi už 2 roky. Díky tomu denně vidíme, že na nerekonstruovatelné poranění manžety rotátoru nový zákrok zdárně funguje. Nejdůležitější ale je, že to ve výsledku znamená velký úspěch pro pacienty a jejich následnou rehabilitaci.

 Podívejte se na video Fakultní nemocnice Olomouc, které celý proces a význam nové metody dokumentuje.

Nová operační metoda navrací hybnost ramene! 💪Mrkněte na video Fakultní nemocnice Olomouc. Dokumentuje, jak jsme jako první v republice aplikovali novou metodu vhodnou pro pacienty mladšího a středního věku. 🙏 Jedná se o jedinečný zákrok. Do této chvíle totiž neexistovala adekvátní operace pro ono poranění, s novým zákrokem je tomu jinak. Ve výsledku to znamená velký úspěch pro pacienty a jejich následnou rehabilitaci. ✌️

Zveřejnil(a) Neo Sport Clinic dne Středa 24. října 2018